Post image

Гірськолижний курорт Пилипець

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Пилипець пропонує відпочинок у будь-який сезон: влітку — неймовірні туристичні маршрути та цікаві фестивалі, а взимку — гірськолижний курорт. Незалежно від того, коли ви приїдете відпочивати, Пилипець залишиться у вашій пам’яті надовго. Параплани, неформальний фестиваль на Івана Купала, гірськолижні траси і видатні туристичні об’єкти — все це та багато іншого ви зможете побачити в найкрасивішій місцевості України.

Як доїхати?

Якщо ви подорожуєте потягом, то найкраще їхати через Воловець, де знаходиться залізнична станція. Туди їдуть потяги що курсують з Києва, Одеси, Харкова та Запоріжжя до Ужгорода. На станції у Воловці потяг стоїть лише декілька хвилин, тому не пропустіть зупинку, розглядаючи неймовірні пейзажі за вікном. Також можна їхати й електричкою зі Львова, проте дорога займе у вас вдвічі більше часу, адже їде доволі повільно.

Якщо вас більше приваблює подорож автобусом, то з Воловця можна добратись до Пилипець за півгодини, їдучи маршруткою до Міжгір’я. 

Хто має власний транспорт, може приїхати до Пилипець наступним чином: їдете до Стрия, що у Львівській області, після села Нижні Ворота повертаєте до Воловця і прямою дорогою добираєтесь до Пилипець. 

Пилипець

Літній туристичний маршрут

Селище розташовується таким чином, що з нього прогялає багато туристичних маршрутів, які дають можливість побачити різноманітні цікаві місця на власні очі.

  1. Водоспад Шипіт. Той самий, який звуком спадаючої води мовби шепотить та біля якого щороку проводиться субкультурний фестиваль, який зачаровує своїм колоритом не менше природної краси навколо. Фестиваль проходить на початку липня, тому якщо вам таке цікаво — можете поїхати відпочити. Якщо ж вас не приваблює таке дозвілля, то краще в перший тиждень липня не подорожувати в цю частину регіону.
  2. Гора Гемба. На неї можна піднятись за допомогою крісельного підйомника, а якщо полюбляєте піші походи, то спробуйте власні сили у самостійному сходженні на гору. Хоч останні кілометри будуть доволі важкими, якщо раніше ви не підкорювали вершини. Але піднятись на гору варто задля нереально красивих краєвидів.
  3. Боржавські полонини. Цей маршрут підійде для тих, хто любить піші поході. Склавши правильний маршрут, за тиждень можна побачити декілька гір: Магура-Жида, Гемба, Плай, тощо. Якщо тривалі походи не для вас, то пропонуємо відвідати лише гору Стій, на її вершині знаходяться руїни старої радіолокаційної станції.
  4. Синевир. Так, це те саме “око Карпат” та друге за глибиною озеро в Україні. Водойма приваблює туристів не лише своєю красою, а й безліччю легенд, які можна почути від місцевих жителів.
  5. Центр реабілітації бурих ведмедів. В цьому місці живе близько двадцяти ведмедів, яких волонтери врятували з цирків та приватних зоопарків. Тут можна відпочити та полюбуватись на тварин, які зовсім не бояться людей.
  6. Лінія Арпада. Це історико-військовий музей, де можна побачити на власні очі колекцію військового спорядження часів Другої світової війни, а також побувати у підземних бункерах.
  7. Старе село. Ще один музей, який варто відвідати, якщо приїхали в Пилипець оглянути пам’ятки. Експозиції музею відтворюють сільське життя місцевих жителів та показують будівлі, де селяни жили, працювали та відпочивали.

Зимовий Пилипець

Карпати взимку та гірськолижній курорт пропонує в цей сезон безліч розваг: приїхавши в Пилипець відвідайте підйомники та лижні траси. Всього є  бугельних витягів та  крісельний. Сумарна протяжність всіх трас біля 25 кілометрів і найдовшою трасою є маршрут з вершини Гемби. Його довжина 6 кілометрів.

Офіційних лижних маршрутів є вісім, проте досвідченні лижники знаходять собі вільні маршрути й серед ялинок та на цілині. Для бігових лижників теж є окрема траса.

Пилипець

Лінивий та екстремальний відпочинок

Для любителів спокійного дозвілля є багато варіантів:

  • Чани та сауна з лікувальними властивостями пропонує кожен другий.
  • Риболовля в туристичному комплексі на березі ставка.
  • Лісові прогулянки по гриби та ягоди. Грибний сезон розпочинається в кінці літа та закінчується в жовтні, а смачні чорниці можна збирати навіть під час походу на Гембу.
  • Кінні прогулянки теж можна знайти без проблем, адже місцеві часто їздять на конях.
  • Фестиваль Шипіт збирає неформалів з різних куточків України вже майже 30 років. Тут немає програми і знаменитостей, зате є унікальна атмосфера живого спілкування, пісень під гітару та ночі на Івана Купала з її традиціями та легендами.

Якщо вам до вподоби екстремальні розваги, тоді зверніть свою увагу на:

  • Квадроцикли влітку та снігоходи взимку.
  • Швидкісний спуск на велосипедах приваблює велосипедистів-екстремалів, адже для них на Гембі облаштовані велотраси різної швидкості. Деякі з цих трас професійні, на них відбуваються всеукраїнські чемпіонати.
  • Приїхавши в Пилипець на відпочинок варто політати на параплані самому чи з інструктором. Якщо вас цікавить такий відпочинок, то заплануйте політ завчасно, так як багато чого залежить від погоди.

Де зупинитись?

Зняти котедж в Карпатах “Над Фермою” — унікальне місце для тих, хто любить затишок та не хоче знайомитись із сусідами. Наші котеджі знаходяться на відстані один від одного та облаштовані усім необхідним для життя: декілька кімнат, кухня та ванна, безкоштовний інтернет, кабельне телебачення, кондиціонер, цілодобова гаряча вода. Приїхавши з друзями чи сім’єю, ви можете влаштувати барбекю-паті, адже ми пропонуємо нашим гостям мангал та зручні тераси.

Від котеджів до Пилипець лише п’ять кілометрів. Також швидко можна дістатись водоспаду Шипіт та озера Синевир, по дорозі до якого можна відвідати притулок бурих ведмедів.

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon
popup
Думаєш відвідати нас літом або восени?

Встигни забронювати котедж, до 1 червня*, за старою ціною!

*з 1 червня ціни збільшаться

Забронювати