Post image

Перевал Німчич

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Неймовірна природа Карпат та захоплюючі гірські краєвиди змушують нас знову і знову повертатися в це могутнє та величне місце. Популярною родзинкою Карпат вважається перевал Німчич, який кожного року відвідують тисячі туристів. Ця захоплююча та неповторна природна локація стане чудовим місцем для вашого незабутнього відпочинку.

Німчич розташований Покутсько-Буковинському гірському масиві Чернівецької області. Найближчим населеним пунктом вважається село Виженка. Цей гірський перевал приваблює до себе тисячі відпочиваючих завдяки неймовірним мальовничим краєвидам, крутим скелям та стрімким проваллям. Це місце – безцінна прикраса Покутсько-Буковинського гірського масиву. Але таке загадкове та таємниче місце має безліч небезпек, тому туристам слід проявити обережність та уважність.

Популярною пам’яткою цієї місцевості вважається велетенський камінь «Соколине око». Це місце вважається унікальним геологічним утворенням, яке за своєю формою нагадує око однойменної птиці. Поруч розташована печера, яка має 2 входи та 2 загадкових тунелі, які проходять прямо через гігантський камінь.
Туристи, які наважилися відвідати цей перевал, із захопленням розглядають усіх велетнів з каменю, які хаотично розкидані по схилу гірського хребта. Ці природні об’єкти вражають своєю монументальністю та могутністю. Протяте каміння – унікальне місце, яке залишить по собі виключно приємні враження. Тут можна сповна насолодитися мальовничою природою та зробити безліч оригінальних фотографій.

Перевал Німчич радо приймає відвідувачів протягом усього року. Тут розташований міжнародний туристичний розважальний комплекс, тому кожен відпочиваючий зможе найти справу, яка прийдеться йому до душі. Серед самих популярних розваг можна відмітити:

  • Піші прогулянки та походи;
  • Велосипедні прогулянки гірськими стежками;
  • Сплав стрімкою та бурхливою гірської річкою;
  • Катання на лижах, санчатах чи сноубордах.

Курорт має сучасну та модернізовану інфраструктуру, та все ж, атмосфера на перевалі Німчич залишається спокійною, затишною та розміреною. Любителі релаксу та спокійного лінивого відпочинку точно оцінять це місце. Крім того, тут зможуть весело провести час і любителі активного та захоплюючого відпочинку.
Перевал Німчич також славиться своїм колоритним рестораном, у якому подають смачні страви. Ізюминкою курорту вважається хутір Хорови, де можна познайомитися з характерними особливостями гірського життя на Гуцульщині.

Цікаві об’єкти, що розташовані поруч:

  1. Лужківський водоспад – ця пам’ятка природи точно вартує вашої уваги. Висота цього мальовничого водоспада складає близько 15 метрів, тому він вважається одним з найвищих на Гуцульщині.
  2. Писаний Камінь – скельний комплекс, який користується популярністю у колі карпатських мольфарів. Така подорож залишить по собі лиш приємні враження, безліч привабливих фотографій та піднесений настрій.
  3. Печера Довбуша – природна памятка, яка користується популярністю у туристів та місцевих жителів. Розташована на околицях селища Підзахаричі. Печера утворилася внаслідок виникнення вертикальної тріщини, що має тектонічне походження.
  4. Водоспад Манівлоги – мальовниче місце, що знаходиться на околиці села Великий Рогожин. Через свою важкодоступність цей водоспад не користується великою популярністю у туристів, тому тут ви точно не зустрінете великого натовпу.
  5. Соколине око – химерна та мальовнича група скель, яка своєю загадковістю та величчю приваблює уваги десятків тисяч туристів. Тут можна сповна насолодитися мальовничою природою та зробити безліч оригінальних фотографій.
Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon
popup
Думаєш відвідати нас літом або восени?

Встигни забронювати котедж, до 1 червня*, за старою ціною!

*з 1 червня ціни збільшаться

Забронювати