Місця

Чи хотіли б ви дізнатися про найгарніші місця Карпат? Це унікальний світ, в якому зустрічаються особливі пам’ятки, природні об’єкти та неймовірні гори. За мільйони років природа змогла створити тут невимовну красу разом з особливою флорою і фауною. Тому не дивно, що тут розташовані десятки й навіть сотні унікальних об’єктів, на які варто подивитися кожному. Для того, щоб серед усієї цієї невимовної краси не заплутатися, ми підготували для Вас список, що варто подивитися в Карпатах влітку, восени, взимку і навесні. Ці перлини Карпат зроблять Ваше життя яскравішим та залишаться в душі назавжди.

Що обов’язково варто відвідати в Карпатах?

Якщо Вам пощастило проживати в дивовижних будиночках котеджах «Над Фермою», то обов’язково варто подивитися та оцінити, що ж цікавого знаходиться неподалік, адже розташування у Вашого будиночка з бруса дійсно вдале! Він знаходиться частково на Боржавському гірському хребті. Це п’ятдесят квадратних кілометрів унікальної території гірського масиву, де знаходяться найгарніші місця Закарпаття. Гори, озера, водоспади й навіть центр реабілітації бурих ведмедів. А Ви до цього коли-небудь бачили справжніх бурих ведмедів? Важливість цих пам’яток в тому, що вони дають цілу гаму позитивних емоцій кожному з відвідувачів: захоплення, співчуття, радість. І це дозволить Вам не просто «відпочити», а змінити своє ставлення до життя. Якщо пошукати в інтернеті “красиві місця в Карпатах”, то виб’є безліч варіантів, які розкидані по всій західній Україні. Однак найцікавіші локації розташовані недалеко від наших будиночків котеджів, тому Ви зможете з легкістю їх побачити на власні очі.

Наймальовничіші місця Карпат, які варто відвідати:

Чому варто тут побувати?

Ці об’єкти розташовані в одному районі, тому вам не доведеться витрачати багато часу на дорогу, щоб все оглянути. Кожне з цих місць залишить у Вашій пам’яті тільки яскраві спогади. Мальовничі краєвиди, цікаві історії та місця, що надихають – все, що потрібно для щастя. Проживаючи в наших комфортабельних будиночках котеджах ви можете спостерігати кращі місця Карпат. Також є можливість скористатися цікавими екскурсіями по місцевих визначних пам’ятках. Досвідчені екскурсоводи розкажуть цікаві історії, покажуть найкрасивіші місця та підкажуть де найкращі сувеніри. Вам точно сподобається усе, що побачите!

popup
Думаєш відвідати нас літом або восени?

Встигни забронювати котедж, до 1 червня*, за старою ціною!

*з 1 червня ціни збільшаться

Забронювати