Post image

Корпоратив в Карпатах. Подорож для всього колективу

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Корпоративні тури стають все більш популярними. Це прекрасна можливість дізнатися свій колектив і налагодити тімбілдингові командні зв’язки. Приїжджаючи в місця, де природа створила всі умови для спокійного проведення часу, людина потрапляє в максимально комфортне середовище, отримує заряд позитиву і зближується з товаришами по службі. Якщо ви не знаєте – де відзначити корпоратив, де відсвяткувати новорічний корпоратив, день народження або будь-яке інше захід – ласкаво просимо в чудове місце умиротворення і сили – Закарпаття. Ми точно знаємо, яку розважальну програму запропонувати для невеликих, середніх або численних компаній. Саме тому, наші будиночки в Карпатах вибирають для свого відпочинку велика кількість підприємств різного масштабу, що знаходяться як на території України, так і за її межами.

Особливості корпоративу в Карпатах

Корпоративний відпочинок на природі – це зовсім особливе проведення часу, він не схожий на просте перебування співробітників поза офісом. Умиротворення, свіже повітря й унікальна природа Карпат залишаться в пам’яті на довго, як одне з найбільш позитивних вражень. Такий корпоратив на природі відкриє з нових сторін навіть тих, з ким ви працюєте вже дуже давно. Колоритні Карпати – це без перебільшень, саме гостинне і затишне місце на планеті. Величний і досконалий курорт може бути різним, залежно від пори року його відвідування.

  1. Відпочинок в Карпатах взимку відрізняється особливою романтикою. Гірська місцевість створена для активного проведення часу. Тут ви зможете спробувати свої сили та навчитися володіти сноубордом, або стати на лижі. Цілі групи туристів, приїжджаючи на корпоратив, з ентузіазмом і захопленням набувають нові навички й повертаються в Карпати, в якості доброї корпоративної традиції. Найвідоміші гірськолижні курорти даної місцевості – це Драгобрат і Буковель. Траси, розташовані на них, продумані, стійкі й безпечні, а досвідчені інструктори завжди зможуть допомогти новачкам або нагадати більш усвідомленим обивателям про те, як правильно поводитися на гірськолижній трасі. А ще взимку в Карпатах можна милуватися краєвидами засніжених верхівок гір, а також смачно поїсти в місцевих гостинних ресторанах коронні національні страви.
  2. Не менш активний віпочинок в Карпатах влітку. Гори зовсім особливі та не схожі на зимові. Приємна прохолода овіває цей регіон ввечері, а вдень дозволяє насолодитися сонечком і теплом. Влітку в Карпатах не засумуєш. Для компаній пропонується найрізноманітніше проведення часу у вигляді: рафтингу, сходжень на Говерлу та інші прилеглі височини, тренінги з командо утворення, кінні прогулянки в лісовій місцевості. Літня погода дозволяє розглядати виходи в похід з ночівлею в горах. З досвідченими інструкторами, таке проведення часу піде на користь кожному його учаснику. Ця атмосфера дозволяє багато про що поговорити з підлеглими й налагодити всередині корпоративної структури мирний мікроклімат.

Корпоратив в Карпатах

Чому варто провести корпоратив в Карпатах?

Коли підіймається питання про те – де відсвяткувати корпоратив, багато компаній замислюються над найбільш відповідними варіантами. Чо

му ж Карпати? Розберімось в головних перевагах такої корпоративної поїздки.

  • Перезавантаження в новому місці – серед первозданної природного середовища завжди безнапасно позначається на моральному і фізичному самопочутті людини. Люди, які звикли днями перебувати в офісі завжди дивуються тому, наскільки поліпшується їх самовідчуття після такого дозвілля.
  • Командо утворення на виїзді – це завжди ефективність, якої складно досягти, перебуваючи у звичному місці. Активне проведення часу на корпоративі дозволяє створити командний дух і успішно просуватися до загальних цілей в майбутньому.
  • Нові позитивні враження. У Карпатах стільки цікавих місць, що тут знайде для себе щось абсолютно нове і неповторне кожен учасник поїздки. Це цікавий досвід, який однозначно варто спробувати.
  • Пошуки творчого потенціалу. Під час такого корпоративу, коли команда потрапляє в екстремальні, незвичну атмосфери проявляється кмітливість та креативність багатьох її учасників.

Ефективний тімбілдинг

Компанії, які вже зважилися на таку подорож отримали безліч емоцій, а також, важливі плюси для налагодження і розвитку своєї подальшої діяльності:

  • Сполучені співробітники різних посад і дружній тон спілкування в колективі
  • Формування індивідуальної корпоративної культури, традицій компанії, які стануть для товаришів по службі певною мотивацією
  • Рішення поставленого завдання і виявлення слабких сторін
  • Формування структури корпоративного зразка
Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon
popup
Думаєш відвідати нас літом або восени?

Встигни забронювати котедж, до 1 червня*, за старою ціною!

*з 1 червня ціни збільшаться

Забронювати