Post image

Топ-5 гірськолижних курортів для відпочинку

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Щоразу, як хтось згадує гірськолижні курорти, в голові виникає лише один український регіон — мальовничі Карпати. Для туриста немає кращого місця для відпочинку, адже тут зібрані найрізноманітніші види дозвілля, що підходять для всіх, хто хоче гарно відпочити. Українські лижні курорти можуть сміло конкурувати з європейськими завдяки високому сервісу та неймовірній природній красі.

В Карпати варто поїхати не лише завдяки лижному спорту та іншим спортивним розвагам. Тут можна побувати на цікавих екскурсіях, смачно поїсти та закупитись сувенірами. Українські гірськолижні курорти здатні забезпечити прекрасний відпочинок. Ми розповімо про найбільші курорти та те, де можна зупинитись на ночівлю.

Курорти для відпочинку

  1. Буковель. Про цей курорт чули навіть ті, хто жодного разу не бував в горах. І це не дивно, адже місцевість відома своїми розвагами та гірськолижними спусками. Варто відмітити, що в Буковелі є 62 траси, які підійдуть для новачків чи досвідчених спортсменів. Кожна траса має свої кольорові позначки, щоб туристи не заблукали між ними: синій — найлегший рівень, червоний — середній, а чорний — найскладніший. Також гірськолижний курорт обладнаний 16 гірськолижними витягами, один з них бугельний, інші — крісельні.
  2. Драгобрат. Про нього чули ті, хто любить відпочинок подалі від людей. База розташована на відстані від населених пунктів і саме там можна відчути справжній подих природи. Драгобрат вважається найбільш високогірним курортом, а отже сніг у цій місцевості лежить найдовше. Ви можете покататися на лижах з кінця листопада і майже до травня. Сумарна протяжність двадцяти відкритих трас — 10 кілометрів. Тут також є фрістайл-траси, які пролягають через ліс. Для екстремалів це справжній рай.
  3. Славське. Щороку до бази приїжджають тисячі українців та гостей країни. Саме тут функціонує найбільший крісельний витяг довжиною в 2700 метрів. Загальна протяжність 11 трас — 22 кілометри. Місце підійде як для новачків, так і для професіоналів. Варто відмітити той факт, що саме в Славське тренується олімпійська збірна гірськолижного спорту. Часто на курорті відбуваються змагання.
  4. Пилипець. Якщо вас цікавлять гірськолижні курорти Закарпаття, то Пилипець ідеально підійде. Тут неймовірна природа та гарні траси для катання на лижах та сноубордах, їхня протяжність 20 кілометрів. Відпочинок тут по великому значенню залежить від погодних умов, так як штучне засніження відсутнє. Проте у Пилипці функціонують веб-камери, за допомогою яких можна відслідкувати стан траси.
  5. Яблуниця. Вважається найбільш лояльним лижним курортом і його полюбляють не лише за затишність, а й за 10 гірськолижних витягів. Деякі з них знаходяться на Яблуницькому перевалі, а деякі в самому курортному селищі. Складність цих трас різна, тому тут комфортно почуватимуться туристи с різною фізичною підготовкою.

Топ-5 гірськолижних курортів для відпочинку

Невеликі гірськолижні курорти

В Закарпатській області є курорт Красія, де не так багато туристів, навіть у сезон. Красія ідеально підійде для тих, хто любить спокій та лише планує вчитись кататись на лижах. Хоча й професіонали знайдуть собі місце для “розгону”, так як саме у Красії найдовша в Україні лижна траса — протяжність 3,5 кілометри. Також на курорті є 2 крісельні витяги.

В Чернівецькій області є лижний курорт Мигово з 4 трасами, одна з яких облаштована саме для сноубордистів. Траси не дуже довгі, лише три з половиною кілометри. Проте вони дуже різноманітні і є навіть маршрути для міжнародних змагань.

В Яремче варто поїхати початківцям, адже тут облаштовано лише 2 траси і присутній один бугельний витяг. Місце облаштоване саме для новачків. Проте в Яремче дуже гарно відпочивати сім’ям з дітьми та тим, хто не хоче витрачати багато грошей.

Гірськолижні курорти України можна зустріти й у Львівській області. Курорт Плай має облаштованих 5 трас легкого, середнього та складного рівня, також тут розташовані підйомники. Зауважте, що цей курорт доволі новий, тому ціни тут трішки “кусаються”.

Топ-5 гірськолижних курортів для відпочинку

Де зупинитись?

Зимові Карпати приваблюють туристів, а тому житлова інфраструктура пристосована саме під туристичний потік. Відпочивати в Карпатах комфортно, особливо якщо обрати ідеальне житло.

Для карпатських та закарпатських гостей пропонується дуже багато варіантів:

  • класичні європейські готелі;
  • будиночки на курортах чи базах;
  • дерев’яні котеджі подалі від людей;
  • готелі-музеї;
  • гостьові двори.

Варто відмітити, що для того, аби гарно відпочити приїхавши кататись на лижах, не обов’язково жити на території курорту. Якщо ви шукали гірськолижні курорти Закарпаття і приїхали в Пилипець, то пропонуємо зупинитись в наших котеджах “Над Фермою”. Для гостей ми пропонуємо будиночки в Карпатах з комфортними умовами проживання, які підійдуть закоханим парам, компанії друзів чи сім’ї з дітьми. У вашому розпорядженні буде все необхідне, адже наша головна ціль, щоб ваш відпочинок вдався і ви ще довго згадували чудові дні в серці наймальовничнішого регіону України.

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon
popup
Думаєш відвідати нас літом або восени?

Встигни забронювати котедж, до 1 червня*, за старою ціною!

*з 1 червня ціни збільшаться

Забронювати