Post image

Цікаві місця Закарпаття – куди поїхати?

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Якщо Ви вирішили відправитися на відпочинок в Закарпаття «куди поїхати?» буде для вас головним питанням. Той, хто тут хоч раз бував, знає, як багато красивих місць в цьому невеликому регіоні. І щоб подивитися все найцікавіше, навіть тижня не вистачить. Тому потрібно спланувати маршрут і виділити кращі місця, які точно варто побачити. Про це поговоримо в цій статті.

Найкращі місця Закарпаття – куди поїхати?

Ця область сповнена унікальними архітектурними та природними скарбами. Це особливі місця, які повинен відвідати на Закарпатті кожен турист.

Більшість цікавих пам’яток відкриті більшу частину року. Якщо в першу чергу вам цікаві місця, на які варто обов’язково подивитися, то вибирайте весну або осінь для поїздки. Тоді буде ідеальна температура для відпочинку.

Музей народної архітектури для цінителів історії Карпат

Наприклад, в столиці Закарпаття Ужгороді розташований музей народної архітектури та побуту. Це саме те місце в Закарпатті куди поїхати навесні буде оптимально. Це місце потрібно відвідати, якщо хочете повністю відчути атмосферу унікального регіону.

Це не звичайний задушливий музей, в якому припадають пилом всі експонати. Музей розташований на схилах Замкової гори, де можна побачити неповторну народну архітектуру з XII по XX століття.

Вам особливо сподобається колекція народного одягу. Закарпаття відрізняється від інших регіонів України якраз своїм етнічним розмаїттям, тому що об’єднує традиції різних національних груп, які проживали в Закарпатті за останнє століття.

Село Іза в Хустському районі – можливість познайомитися з оленями

Цей населений пункт відомий в першу чергу тим, що є центром лозоплетіння. Тому тільки тут можна придбати справжні шедеври від місцевих майстрів.

Але ось туристам буде більш цікаво відвідати місцеву оленячу ферму. Тут проживає кілька сотень особин з рогами. Олені звикли до людей, підходять близько, тому можна їх навіть погладити і погодувати.

Якщо в дитинстві Вам подобався мультик про хороброго оленя Бембі, то обов’язково варто тут побувати. Виявляється, що з оленями можна познайомитися і в Україні, не обов’язково для цього їхати до Фінляндії .

Закарпатье «куда поехать?»

Замки в Закарпатті – для тих, хто обожнює епоху лицарства

Закарпатська земля неодноразово була окраїною імперій і могутніх держав, тому тут збереглося безліч фортифікаційних споруд.

Одним з найвідоміших є Мукачівський замок, який заслужено входить в список «Семи чудес України». Найперші згадки про цю фортецю датуються ще одинадцятим століттям, тобто майже тисячу років тому.

Ще жодного разу в історії цього замку, він не взятий штурмом. Під час недорогої екскурсії можна оглянути високі стіни фортеці і широкий рів. Стає зрозуміло, чому не вийшло ні у кого взяти штурмом цю споруду.

У замку було багато власників, і кожен з них по-своєму його добудовував. Тому і кам’яна споруда з усіх боків виглядає по-особливому.

Якщо любите старовинні замки і думаєте, куди ще поїхати в Закарпатті, то обов’язково варто відвідати Чинадіївський замок, який знаходиться в Мукачівському районі. У нього є ще одна назва, а саме замок любові Сент-Міклош.

Назва таке, бо ще в сімнадцятому столітті на території фортеці відбувалися неймовірні любовні пристрасті, коли могутня княгиня таємно зустрічалася з відомим діячем угорського повстанського руху, який не був її чоловіком. А більше про цю історію зможете дізнатися під час екскурсії. Її проводить художник, який нині орендує замок останнім часом.

Закарпатье «куда поехать?»

Синевир – це особлива і неповторна візитка Карпат

Побувати в Закарпатті і не побачити озеро Синевир це порушення туристичного закону. Унікальність цього озера не тільки в його неповторній красі, а й в тому, що воно найглибше в Україні.

Неймовірне місце: кристально чиста вода, красивий ліс навколо і приголомшливий вид на гори. Тут точно варто кожному побувати, тому що місце фантастичне.

Закарпатье «куда поехать?»

Водоспад Шипот – найкрасивіший водоспад в Карпатах

Чому варто тут побувати? Як мінімум тому, що тут дуже красиво. Водоспад Шипіт – це місце, де можете створити приголомшливі фотознімки на тлі струменів водоспаду, які падають з 14 метрів висоти.

Єдиний недолік місця – це багато туристів. Поруч знаходяться популярні гірськолижні курорти Подобовець і Пилипець.

Закарпатье «куда поехать?»

Де можна зупинитися, відпочиваючи в Закарпатті?

Після того, як оціните головні красиві місця цього регіону, потрібен особливий відпочинок. У вас буде можливість зняти наші будиночки в Карпатах, які є ще однією визначною пам’яткою Закарпаття.

Уявіть, як здорово насолоджуватися гарними гірськими пейзажами, відпочиваючи в своєму будиночку з бруса.

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon
popup
Думаєш відвідати нас літом або восени?

Встигни забронювати котедж, до 1 червня*, за старою ціною!

*з 1 червня ціни збільшаться

Забронювати