Post image

Що подивитися та куди поїхати в Карпатах?

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Визначні місця Карпат можуть похвалитися великою різноманітністю і тому кожному знайдеться щось цікаве, чим можна буде захоплюватися і наповнитися позитивною енергетикою.

Це не просто велика територія з горами і лісами, а повноцінний унікальний світ, де присутні неповторні рослини і приголомшливий колорит. Кожен будинок, гора або пейзаж – справжня пам’ятка. І кожна з них варта уваги, проте в цій статті розповімо тільки про найкрасивіші місця Карпат.

Визначні місця в Карпатах: Національний природний парк

Однією з перлин серед визначних місць в Карпатах є заповідник, в якому зберігаються рідкісні зразки флори і фауни, що були занесені в червону книгу. Унікальна природа не тільки для України, але і для всієї Східної Європи. Тут можна знайти майже сто унікальних видів царств живої природи.

Це не звичайний парк, який розташований на одному рівні моря та одній рівній площині. Тут на п’ятистах квадратних кілометрах знаходиться маленька копія Карпат з її різноманіттям рельєфу. Це означає, що в певних частинах заповідника навіть є вершини з висотою більше кілометра. І все це в унікальному заповіднику. Таке місце ідеально підходить для тих, хто хоче дізнатися, що таке справжня краса Карпатської природи.

Водоспади – візитна картка Карпат

Говорячи про найкрасивіші місця в Карпатах, неможливо не згадати про водоспади. Наприклад, «Гук», висота якого п’ятнадцять метрів. Це дивовижне місце за своєю красою.

Звичайно, карпатські водоспади не такі величезні, як відомі в усьому світі гіганти типу Ніагари. Але ж розмір нічого не говорить про красу. А адже саме в Карпатах водоспади мають свій шарм і чарівність, якого більше ніде в світі не зустрінете.

Обов’язково туристам варто відвідати водоспад Пробій. Не дарма в путівниках ця пам’ятка вважається однією з найкрасивіших місць в Карпатах. Колись цей водоспад був в висоту двадцять п’ять метрів. Однак його довелося підірвати для того, щоб полегшити процес переміщення дерев вниз по схилу. А тепер тут регулярно проводяться запливи на байдарках для тих, хто любить екстрим.

Фортеця Тустань – красиве місце для фотосесій в Карпатах

На питання Що подивитися в Карпатах крім природи? досвідчені мандрівники легко знайдуть відповідь. Західна Україна завжди дивувала туристів тим, як багато тут розташовано найкрасивіших замків з різних епох. «Ту Стань» це фестиваль, який щороку проводиться поруч з красивим замком з однойменною назвою.

Це райський час для кожного любителя середньовіччя, оскільки проводяться лицарські поєдинки з використанням реальної зброї тих часів. Іноді можна побачити навіть облогові знаряддя і то, як вони знищують військові укріплення.

Унікальне видовище – справжній нічний штурм з факелами та лазерним шоу. Але це шоу далеко не єдина перевага унікального фестивалю. Це цікаве місце Карпатах слід відвідати навіть щоб випробувати себе в ролі середньовічного ремісника і спробувати унікальну місцеву кухню.

Важливо, що знайдеться місце і для дітей, яким підготовлені цікаві воркшопи. Загалом, задоволення для всієї родини. Тому обов’язково варто тут побувати.

Унікальна архітектура старовинного замку Шенборнів

У невеликому населеному пункті Чинадієво розташований, можливо, найкрасивіший замок в Україні. Справжній палац, який був побудований в кінці дев’ятнадцятого століття графом Шенборном. Це дуже цікаве місце в Карпатах та ідеальний зразок французької романтичної епохи.

Архітектори шукали в створенні палацу унікальну математичну гармонію. Наприклад, кількість дверей збігається з кількістю місяців у році. А ось кімнат стільки ж, як тижнів у році. А вікон аж триста шістдесят п’ять. Здогадуєтеся, звідки взята цифра?

У Карпатах цікаві місця мають безумовно велику популярність і цей замок звісно не виняток. Перші власники маєтку створили майже цілий заповідник навколо замку, вирощуючи рідкісні дерева і рослини, які привозили з усього світу.

Что посмотреть в Карпатах

Навколо замку розташований парк і озеро, що створювалося як копія карти імперії Австро-Угорщини. Останні сімдесят років цей об’єкт архітектурної спадщини використовується в якості оздоровчого санаторію, де люди можуть підлікуватися.

Замок Потоцьких – пам’ятка, де повинні побувати всі закохані

Дуже красиве місце в Карпатах – Замок Потоцьких. Це ще один шедевр французької архітектури, де можна отримати масу культурного задоволення від неймовірного живопису, рельєфів і вітражів. Приголомшливий за красою інтер’єр, який зроблений в стилі французького короля Луї шістнадцятого.

Позолочена ліпнина, безліч дзеркал, неймовірна розкіш і приголомшливі мармурові каміни. Тому не дивно, що туристи з усього світу заходять сюди, щоб помилуватися красою.

Де відпочити після відвідин визначних місць в Карпатах?

Для Вас були створені якісні котеджі в Карпатах, які обладнані всім необхідним для комфортного життя. А найприємніше, що навколо Вас будуть розташовуватися всі головні визначні місця Карпат, її перлини, а саме гори.

А всього за шістдесят кілометрів розташовується озеро Синевир. Одне з найкрасивіших місць західної України, куди приїжджають туристи з усього світу. Для Вас це буде дуже близько. Хочете відчути максимальний комфорт і затишок? Саме це ми Вам і пропонуємо.

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon
popup
Думаєш відвідати нас літом або восени?

Встигни забронювати котедж, до 1 червня*, за старою ціною!

*з 1 червня ціни збільшаться

Забронювати