Post image

Що взяти з собою для походу в гори влітку?

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Вирушаючи в Українські Карпати, насамперед виникає питання про те, що взяти з собою на відпочинок в гори. Попри те, що деякі туристи ставляться до підготовки до короткого вік-енду або тривалої подорожі не дуже серйозно, все ж поїздка на гору Говерлу або Гемба вимагає уважності та зосередженості, коли мова йде про підйом на вершини гір, і організованості.

Похід в гори що брати?

Що брати в гори? З огляду на мінливість клімату регіону, вірними мандрівниками в гірській місцевості будуть грози, блискавки та проливні дощі. Звичайно, не всім туристам пощастити потрапити під карпатський дощ, але все ж потрібно дістати дощовик з глибин шафи й підготувати водонепроникні черевики.
Що потрібно взяти з собою в гори влітку, якщо планується похід до підніжжя гір на кілька днів? У стандартний комплект туриста Українських Карпат входить:

  • намет;
  • каримат;
  • спальник;
  • теплий одяг;
  • змінний одяг;
  • водонепроникний одяг;
  • запальничка, яка буде зберігатися в водонепроникному рюкзаку.

Що брати з собою ще в гори? Не зайвим буде складаний ніж і інструмент для підготовки дров до розпалювання багаття. Обов’язково потрібно мати при собі джерело світла. Невеликий ліхтарик може знадобитися для вечірнього або нічного часу доби. І, звичайно, якщо я їду в Карпати, що брати обов’язково, так це пляшку для води, яку можна наповнити із джерел, що зустрічаються на шляху туриста.
Що взяти з собою на відпочинок в гори влітку, щоб комплект туристам був повним? Не слід забувати, що під час пішого походу може трапитися що завгодно, тому потрібно покласти в рюкзак бинт, засіб для обробки рани, знеболювальні ліки проти алергії. Аптека туристи укомплектовується в індивідуальному порядку, оскільки багато в чому її наповнення залежить від організму певної людини.

Что взять с собой на отдых в горы летом?

Поведінка в незнайомій місцевості

Перший раз в горах вимагає від туристів уважності до себе та інших, деталей, щоб слідувати заданому маршруту. Піднімаючись в гори, завжди є хтось головний, що направляє, який визначає, яка стежка буде безпечнішою для туристичної групи.
Радять не лякати тварин, що зустрічаються на шляху, брати сміття з собою і тушкувати багаття перед відходом — з думкою про українські Карпати, багатовікових дерев і унікальних видах тварин, що населяють ліси. Краще завчасно подумати над тим, що взяти з собою на перекус в гори, а не рвати ягоди, незнайомі, досі ще не зустрічаються в раціоні.

Їжа туриста

Що взяти з собою в гори з їжі? До базових продуктів, які беруть з собою туристи в гори, відносять крупи на вибір. Щоб довго не думати над тим, що взяти в гори з їжі, візьміть гречку або рис, сочевицю. Чай, кава, сіль, цукор зазвичай можна знайти в рюкзаку туристів, хоча кількість спецій може збільшуватися залежно від кулінарних уподобань людини.
Радять брати поживну їжу в вакуумних пакетах. Багато досвідчених туристів, відповідаючи на питання, що взяти з собою поїсти в гори, рекомендують придивитися до сучасних розробок, оскільки вони дійсно можуть виручити в скрутну хвилину.
Що взяти з собою в гори на один день?
Для короткого екскурсійного туру, розрахованого на один день, досить мати при собі водонепроникний одяг, зручну спортивне взуття, пляшку для води та досвідченого провідника, якому можна довіритися. Що взяти з собою в гори дівчині? Попри те, що дівчата і хлопці беруть в гори стандартний комплект базових речей, можна взяти різні засоби гігієни, орієнтуючись на індивідуальні потреби організму.
Мабуть, не потрібно занадто морочитися з приводу того, що брати з собою в гори, якщо мова йде про екскурсійні тури. Інструктор-провідник покаже не тільки дивовижні місця, заховані в багатовікових дубів, сосен, вільхи, черешні та т.д , але і заведе в ресторани, де є меню з традиційною кухнею. Спробувати грибну юшку зобов’язаний кожен!
Якщо питання їжі відходить на другий план в екскурсійному турі, то в самостійному поході важливо, що взяти з собою поїсти в гори. Без снеків і тимчасового перекусу буде важко обійтися, оскільки зазвичай багаття розпалюють в місці, де і планується ночівля. Провести одну незабутню ніч в Українських Карпатах, де чути звук водоспадів, а зоряне небо розповідає легенди регіону, — незабутній відпочинок для жителів України й гостей країни.

Что взять с собой на отдых в горы летом?

Зимова вилазка в гори

Якщо влітку туристів чекають дощі та палюче сонце, взимку мандрівник стикається з морозами та сніговими завалами, снігопадами. Що взяти з собою на відпочинок в гори взимку? Комплект термобілизни, теплий одяг, спеціальне взуття, що витримує низькі температури, трекінгові палки, снігоступи. Що взяти в гори на лижі? Гірськолижний костюм, спеціальні черевики та лижі, хоча завжди можна взяти їх і напрокат.
Якщо не знаєте, що взяти в гори взимку або влітку, можна отримати необхідну інформацію в інструктора-провідника, або знайти на спеціальних форумах, але, що зовсім точно, поїздка в Українські Карпати вимагає підготовки й дисципліни.

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon
popup
Думаєш відвідати нас літом або восени?

Встигни забронювати котедж, до 1 червня*, за старою ціною!

*з 1 червня ціни збільшаться

Забронювати