Post image

Купання в чанах

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Пориньте у приємну гарячу воду зі справжніми карпатськими травами й неймовірно приємними ароматами. Вона ідеально розігрівається до такої температури, щоб не залишати опіків та відмінно розслабляти. Після такого купання можна сміливо занурюватися взимку у гірську річку або погуляти по снігу. Неймовірно, але Ви навіть не відчуєте холоду і це дуже приємно.

Чан дозволить провести час із задоволенням у компанії друзів або великої родини, коли кожен з присутніх отримує величезну дозу задоволення від термальних процедур. Карпатські чани це спосіб відчути себе по-справжньому живим та розслабленим.

В чому полягає унікальність чанів?

Важливо, що традиція використання величезних ємностей у формі котла існувала в Карпатах багато століть. Колись далекі предки закарпатського населення обкладали ями звірячою шкірою і наливали в них джерельну воду. Розжарені камені швидко нагрівали таку ванну до потрібної приємної температури.

Сучасні ж ємності – це котли, виготовлені з чавуну, які нагріваються дровами. Обладнані всіма зручностями: місцем для переодягання, комфортними сходинками, щоб не посковзнутися під час занурення.

Одночасно в чані можуть перебувати до десяти відпочивальників. Всередину наливають виключно цілющу мінеральну воду. Після чого нагрівають її до температури в сорок градусів за Цельсієм. Для організму це приємне тепло, яке дозволяє легко розслабитися. А щоб отримати величезну користь, варто чергувати перебування в чанах із зануренням в прохолодну воду.

Чаны в Карпатах

Користь чанів для здоров’я

Купання в чані – це унікальний СПА-відпочинок, який принесе Вам максимум задоволення і зміцнить здоров’я. І це підтверджено багатьма медиками, які навіть спеціально рекомендують своїм пацієнтам підправити здоров’я за допомогою такого термального задоволення.

Це дуже приємно і дозволить прискорити регенеративні процеси в організмі. Чан особливо корисний людям, у які перенесли травму. Найбільш оптимальний час для перебування в чанах – 40 хвилин. Яку користь це несе?

  1. Поліпшується робота судин
  2. Зникає втома.
  3. Поліпшується сон.
  4. Зміцнюється імунітет.
  5. Шкіра стає гладкою та еластичною.

Також у чани додають спеціальні екстракти. Наприклад, хвої, яка покращує загальний стан організму і створює приємний аромат під час купання. Використовуються різні трави, які допомагають розслабитися, відчути максимальний комфорт, отримати величезне задоволення і багато приємних емоцій. Класно, що це можна розділити з найближчими людьми.

Вартість задоволення 1500 гривень/2 години.

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon
popup
Думаєш відвідати нас літом або восени?

Встигни забронювати котедж, до 1 червня*, за старою ціною!

*з 1 червня ціни збільшаться

Забронювати