Post image

Екскурсії по визначних місцях

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Ви напевно чули, що поруч з нашими будиночками котеджами знаходяться дуже красиві місця та безліч унікальних пам’яток, створених природою, які повинен відвідати кожен. 

І для того, щоб подивитися все найцікавіше, не потрібно шукати маршрути в мережі на різних веб-ресурсах. Ми вже все продумали та підготували, щоб Ви могли відразу вирушити отримувати задоволення від цікавих екскурсій. Прямо до будиночка, де будете проживати, під’їде транспорт та відвезе до найцікавіших місцевих локацій:

  • озеро Синевир;
  • красивий водоспад Шипіт;
  • неймовірних розмірів Боржавський хребет.

Переваги екскурсії по визначних місцях в Карпатах

Синевир це в першу чергу локація для релаксу та отримання маси приємних вражень від катань на водному транспорті по красивому озеру. Романтичне та чудове місце, справжня перлина Карпат – тут точно варто побувати кожному.

І ми сплануємо для Вас маршрут, відвеземо до потрібного місця і все покажемо, щоб Ви точно залишилися задоволені й отримали приємні враження.

Синевирское озеро

Боржавський хребет це не просто кілька гір на плоскій місцевості, а цілих п’ятдесят квадратних кілометрів унікальної природної території, в якій Ви знайдете абсолютно все, що душі заманеться. Тут розташовані:

  • справжні карпатські полонини;
  • метеостанція;
  • підйомники;
  • кафе на вершині гори.

Загалом, будь-якому туристові точно захочеться тут побувати і буде чим зайнятися.

Хребет боржава

Досвідчений екскурсовод Вам все покаже, розповість легенди й найцікавіші особливості цих місць. Ви можете почути унікальні історії так реально, нібито були учасниками тих подій.

Така екскурсія точно залишиться в пам’яті, як приємний спогад, адже емоції, які відчуваєш при першому погляді на таку красу, складно передати текстом. Тут потрібно побувати самому, побачити все своїми очима, зробити власні висновки, потім видихнути і сказати «я бачив щось прекрасне».

На нашому сайті є окремі описи всіх цікавих туристичних об’єктів, що розташовані навколо будиночків котеджів. Це дозволить Вам вибрати і дізнатися набагато більше про ці унікальні місця ще до першого знайомства.

 

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon
popup
Думаєш відвідати нас літом або восени?

Встигни забронювати котедж, до 1 червня*, за старою ціною!

*з 1 червня ціни збільшаться

Забронювати