Post image

Екскурсії по визначних місцях

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Ви напевно чули, що поруч з нашими будиночками котеджами знаходяться дуже красиві місця та безліч унікальних пам’яток, створених природою, які повинен відвідати кожен. 

І для того, щоб подивитися все найцікавіше, не потрібно шукати маршрути в мережі на різних веб-ресурсах. Ми вже все продумали та підготували, щоб Ви могли відразу вирушити отримувати задоволення від цікавих екскурсій. Прямо до будиночка, де будете проживати, під’їде транспорт та відвезе до найцікавіших місцевих локацій:

  • озеро Синевир;
  • красивий водоспад Шипіт;
  • неймовірних розмірів Боржавський хребет.

Переваги екскурсії по визначних місцях в Карпатах

Синевир – незабутнє місце, яке вразить ваші почуття і залишиться в пам’яті назавжди. Це чарівне озеро, розташоване у серці Карпат, що здатне перетворити ваш відпочинок на справжню казку. Заснувавшись серед високих гір і зелених лісів, Синевир здивує вас своєю кришталевою водою, яка міняє свій відтінок від блакитного до смарагдового, надаючи йому неповторний шарм. Його прозорість така, що ви можете побачити дно на глибину кількох метрів.

Синевир – це не просто місце для відпочинку, але й своєрідний джерело енергії, що заряджає вас від магічної аури цього місця. Незалежно від того, чи ви приїдете сюди самі, з родиною або друзями, Синевир підкорить ваші серця своєю неповторною красою та спокоєм.

Синевирское озеро

Боржавський хребет славиться своїми високими вершинами, покритими засніженими покривалами взимку і вкритими рясною рослинністю влітку. Тут ви зможете насолоджуватися неймовірними панорамами з висоти, спостерігаючи за безмежними просторами Карпатських гір.

Поміж прогулянок і велопоїздок, Боржавський хребет також відомий своїми курортами та лікувальними джерелами. Тут ви зможете насолоджуватися цілющою силою природи, оздоровлюючи душу і тіло. Величні соснові ліси та кришталеві річки дарують неперевершену атмосферу спокою та відновлення.

Тут розташовані:

  • справжні карпатські полонини;
  • метеостанція;
  • підйомники;
  • кафе на вершині гори.

Загалом, будь-якому туристові точно захочеться тут побувати і буде чим зайнятися.

Хребет боржава

Досвідчений екскурсовод Вам все покаже, розповість легенди й найцікавіші особливості цих місць. Ви можете почути унікальні історії так реально, нібито були учасниками тих подій.

Така екскурсія точно залишиться в пам’яті, як приємний спогад, адже емоції, які відчуваєш при першому погляді на таку красу, складно передати текстом. Тут потрібно побувати самому, побачити все своїми очима, зробити власні висновки, потім видихнути і сказати «я бачив щось прекрасне».

На нашому сайті є окремі описи всіх цікавих туристичних об’єктів, що розташовані навколо будиночків котеджів. Це дозволить Вам вибрати і дізнатися набагато більше про ці унікальні місця ще до першого знайомства.

 

Поширити
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon
popup
Думаєш відвідати нас літом або восени?

Встигни забронювати котедж, до 1 червня*, за старою ціною!

*з 1 червня ціни збільшаться

Забронювати