Post image

Екскурсії джипами по горах

Поделиться
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Як підкорювати гори швидко та весело? Не обов’язково для цього підніматися по складних виступах та напружувати м’язи. Для цього ми підготували для Вас безпечний та стрімкий транспорт — джипи, які вже багаторазово підкорювали карпатські гори і здатні проходити через будь-яку місцевість. Це відмінна можливість отримати масу екстриму для веселої компанії, відчути тряску, драйв і насолодитися неймовірною красою природи навколо.

Як проходять екскурсії на джипах по горах?

Прямо до будиночків котеджів, де Ви будете жити і насолоджуватися красивими гірськими пейзажами, приїдуть джипи та відвезуть Вас на захоплюючу екскурсію. Для Вас спеціально підготовлені нові цікаві маршрути.

Всі вони відрізняються за тривалістю, крутістю і екстремальністю підйомів. Можна навіть насолоджуватися активними маневрами джипів по гірських стежках, щоб відчути справжній адреналін. Досвідчені водії точно вміють не тільки долати будь-які перешкоди, але також і гарненько потрясти пасажирів для неймовірного драйву.

Особливо круто швидко заїжджати на гірські вершини. Тобто Ви на високій швидкості, весело і під динамічну музику будете підніматися на найкрасивіші точки для огляду. Саме з тих місць можна насолоджуватися унікальними панорамними видами на Боржавський хребет та інші місцеві пам’ятки.

Катание на джипах по горах-crop-c0-5__0-5-860x752-70

На вершинах гір у Вас буде час, щоб комфортно організувати фотосесію на тлі дивовижних пейзажів і краси навколо. Або відпочити на спеціально обладнаних територіях і ближче познайомитися з неповторним місцевим колоритом.

Одночасно в одному джипі можуть перебувати чотири-п’ять пасажирів. Тому це відмінна можливість добре провести час веселою компанією друзів або навіть великою родиною. При цьому джипів у нас багато, тому місця точно вистачить всім.

Можна кричати з джипа, робити селфі та насолоджуватися дивовижною красою навколо, оскільки маршрути плануються по найкрасивіших місцевих локаціях.

Швидкість та безпека позашляховика

Головна причина для такого задоволення — екстрим і адреналін. Але при цьому ми дотримуємося безпеки та обов’язково страхуємо пасажирів. Всі місця обладнані згідно суворої техніки безпеки, тому нещасні випадки неможливі.

У джипі через поїздку по рельєфній дорозі, може трохи заколисати. Тому перед поїздкою краще багато не їсти. Головне, що потрібно для задоволення від мандрівки — це приготуватися отримувати багато позитивних емоцій.

 

Поделиться
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon
Post image

Экскурсии джипами по горах

Поделиться
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Как покорять горы быстро и весело? Не обязательно для этого забираться по сложным уступам и напрягать мышцы. Для этого мы подготовили для Вас безопасный и стремительный транспорт – джипы, которые многократно покоряли карпатские горы и способны проходить через любую местность. Это отличная возможность получить массу экстрима для веселой компании, ощутить тряску, драйв и насладиться невероятными красотами природы вокруг.

Как проходят экскурсии джипами по горах?

Прямо к домикам коттеджам, где Вы будете жить и наслаждаться красивыми горными пейзажами, подъедут джипы и отвезут Вас на увлекательные экскурсии. Для Вас специально подготовленны новые интересные маршруты

Все они различаются по длительности, крутости и экстремальности подъемов. Можно даже наслаждаться активными маневрами джипов по горным тропам, чтобы почувствовать настоящий адреналин. Опытные водители точно умеют не только преодолевать любые препятствия, но также и хорошенько потрясти пассажиров, чтобы они ощутили свой драйв.

Особенно круто быстро заезжать на горные вершины. То есть Вы будете на высокой скорости, весело и под динамичную музыку подниматься на самые красивые точки для осмотра. Именно с тех мест можно наслаждаться уникальными панорамными видами на Боржавский хребет и другие местные достопримечательности.

Катание на джипах по горах-crop-c0-5__0-5-860x752-70

 

На вершинах гор у Вас будет время, чтобы комфортно организовать фотосессию на фоне удивительных пейзажей и красоты вокруг. Или отдохнуть на специально оборудованных территориях и ближе познакомиться с неповторимым местным колоритом.

Одновременно в одном джипе могут быть четыре-пять пассажиров. Это отличная возможность хорошо провести время для веселой компании друзей или даже большой семьи. При этом джипов у нас много, поэтому места точно хватит всем.

Можно кричать с джипа, делать селфи и наслаждаться удивительной красотой вокруг, поскольку маршруты планируются по самым красивым локациям.

Скорость и безопасность внедорожника

Главная причина такого удовольствия экстрим и адреналин. Но при этом соблюдается безопасность и обязательная страховка пассажиров. Места оборудованы по строгой технике безопасности, потому несчастные случаи невозможны. 

В джипе из-за поездок по рельефной дороге, может немного укачать. Потому перед поездкой лучше плотно не кушать. Главное, что нужно — это приготовиться получать много положительных эмоций.

Поделиться
instagram icon facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon
popup
Думаєш відвідати нас літом або восени?

Встигни забронювати котедж, до 1 червня*, за старою ціною!

*з 1 червня ціни збільшаться

Забронировать